Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evden Eve Nakliyat Ankara

Parola: Mutlu Müşteri

Şafak Nakliyat

Şafak Nakliyat, geniş araç filosu ve uzman çalışan kadrosu ile evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri nakliyesi, kurumsal taşımacılık, parsiyel ve komple eşya taşımada Ankara merkezli hizmet sunan ve Ankara’nın nakliyat sektöründe güven veren öncü firmalarından birisidir.

Ankara’da kurulmuş ve Ankara merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, taşımacılık konusunda her ihtiyaca cevap veren yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.

Firmamız “kaliteli hizmet anlayışı”ndan asla ödün vermeden, tüm Türkiye’de sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Mutlu müşteri sloganı ile müşterilerine iyi bir taşınma deneyimi sağlamaktadır.

Firma referanslarımızı incelediğinizde, bu müşteri memnuniyetine tescil niteliği taşıyan örnekleri görebilirsiniz. TRT, Milli Eğitim Bakanlığı ve PTT bunların en güzel örnekleridir.

Firmamızın sunduğu sigortalı ve marangozlu kaliteli hizmet çerçevesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşıma ile ofis nakliyesi ücretleri, aynı kalitede hizmet veren rakip firmalara oranla oldukça ekonomik ve her müşterimizin karşılayabileceği orandadır.

Şafak Nakliyat, evden eve nakliye hizmetleri bünyesinde paketleme ve kolileme, eşya toplama söküm (demonte) ve kurulum (montaj) hizmetlerini de profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine sağlamaktadır. Konusunda uzman bir evden eve taşıma firması arayışında olan kişilere doğru adres olabilme niteliğindedir.

Evden Eve Nakliyat Vizyonu

Şafak Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin daha kolay erişimi ve kolay kullanımı için 2019 yılının ilk çeyreğinde web sitemizi değiştirerek çağın gereksinimlerine uygun ve sektörün ilkleri arasında yer alacak bir yapıya dönüştürdük. Sadece fiziksel taşıma araçlarımızda ki yeniliklerle değil teknolojik yeniliklerle de size en iyi ev taşıma deneyimini sağlamaya çalışıyoruz.

7/24 web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimize canlı olarak ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Aynı şekilde teklif talebinde bulunabilirsiniz. Mobil ve ya Tablet ya da Bilgisayar hiç fark etmez tüm cihazlarla kolayca bilgi alabilir, talep oluşturabilirsiniz.

Engelsiz Evden Eve Nakliyat

Sadece her anlamda sağlıklı insanlara hizmet götürmüyoruz. Toplumun tamamını kucaklıyoruz bu yüzden engelli müşterilerimiz içinde web sitemiz uygun hale getirdik ve onlar içinde erişilebilir olduk. Elimizden geldiğince büyük bir kitleye ulaşmaya çalışıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz. Güvenli taşımaiçin farklı alternatifler sunuyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Dönemsel Nakliyat Kampanyaları ve İndirimler

Şafak Nakliyat olarak her zaman sizlerin yanında yer alıyor ve farklı zamanlarda farklı başlıklar altında sizler için özel indirimler düzenliyoruz. Anneler günü, kadınlar günü, babalar günü, öğretmenler günü başlıca sayabileceklerimiz. Bunların dışında sürekli indirim yaptığımız müşteri gruplarımız var. Bu müşterilerimiz; şehit yakını, gazi, polis ve asker olarak faaliyet gösteren müşteri kitlemizdir. Sonuç olarak bizde herkese uygun bir indirim var. Siz yeter ki Şafak Nakliyat ailesine katılmak isteyin.

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Gelişmiş Teknoloji

Şafak Nakliyat olarak sizlere güncel teknolojik yenilikleri sunmaya çalışıyoruz. Bunun için gerek mobil asansör araçlarımız olsun, gerek nakliyat araçlarımız olsun sürekli yenileniyor ve araç filosuna katılımı sağlanıyor. Buna ilave olarak bizlere erişmenizi kolaylaştıracak diğer dijital gelişmeleri de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunun en büyük örneği resmi web sitemizde ki değişikliktir. Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi daha çok kişiye ulaşabilmek adına tasarlanmıştır. Artık daha fazla cihazdan ve daha fazla insan bizlere ulaşabilecektir.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.

Denemeye Değer

Hala kararsızsanız yüzlerce site gezmiş ve onlarca fiyat almışsanız artık bazı şeyleri daha iyi yorumlayabiliyorsunuzdur.

  • İşimizi ciddiye alıyoruz,
  • Tüm iletişim kanallarını sonuna kadar kullanıyoruz,
  • Ekonomik fiyatlar sunuyor ama asla ucuz iş yapmıyoruz,
  • İşimizi seviyor, yaşam döngüsünde bir yerlerde yaşamınızla yollarımızı kesiştiriyoruz,
  • Bizi tercih etmeniz için yeterince nedeniniz olacak,

Şafak Nakliyat ailesinde yeriniz hazır.

[kkstarratings]

0
Deneyim Yılı
0
Araçlar
0
Personel

"Evden Eve Nakliyatın Ekonomik ve Hızlı Çözüm Adresiyiz"

Hazır olduğunuzda arayın, taşınma sürecini başlatalım.