Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evden Eve Nakliyat Ankara

Parola: Mutlu Müşteri

Şafak Nakliyat

Şafak Nakliyat, geniş araç filosu ve uzman çalışan kadrosu ile evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri nakliyesi, kurumsal taşımacılık, parsiyel ve komple eşya taşımada Ankara merkezli hizmet sunan ve Ankara’nın nakliyat sektöründe güven veren öncü firmalarından birisidir.

Ankara’da kurulmuş ve Ankara merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, taşımacılık konusunda her ihtiyaca cevap veren yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.

Firmamız “kaliteli hizmet anlayışı”ndan asla ödün vermeden, tüm Türkiye’de sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Mutlu müşteri sloganı ile müşterilerine iyi bir taşınma deneyimi sağlamaktadır.

Firma referanslarımızı incelediğinizde, bu müşteri memnuniyetine tescil niteliği taşıyan örnekleri görebilirsiniz. TRT, Milli Eğitim Bakanlığı ve PTT bunların en güzel örnekleridir.

Firmamızın sunduğu sigortalı ve marangozlu kaliteli hizmet çerçevesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşıma ile ofis nakliyesi ücretleri, aynı kalitede hizmet veren rakip firmalara oranla oldukça ekonomik ve her müşterimizin karşılayabileceği orandadır.

Şafak Nakliyat, evden eve nakliye hizmetleri bünyesinde paketleme ve kolileme, eşya toplama söküm (demonte) ve kurulum (montaj) hizmetlerini de profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine sağlamaktadır. Konusunda uzman bir evden eve taşıma firması arayışında olan kişilere doğru adres olabilme niteliğindedir.

Evden Eve Nakliyat Vizyonu

Şafak Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin daha kolay erişimi ve kolay kullanımı için 2019 yılının ilk çeyreğinde web sitemizi değiştirerek çağın gereksinimlerine uygun ve sektörün ilkleri arasında yer alacak bir yapıya dönüştürdük. Sadece fiziksel taşıma araçlarımızda ki yeniliklerle değil teknolojik yeniliklerle de size en iyi ev taşıma deneyimini sağlamaya çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ankara

Evden Eve Nakliyat Ankara

7/24 web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimize canlı olarak ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Aynı şekilde teklif talebinde bulunabilirsiniz. Mobil ve ya Tablet ya da Bilgisayar hiç fark etmez tüm cihazlarla kolayca bilgi alabilir, talep oluşturabilirsiniz.

Engelsiz Evden Eve Nakliyat

Sadece her anlamda sağlıklı insanlara hizmet götürmüyoruz. Toplumun tamamını kucaklıyoruz bu yüzden engelli müşterilerimiz içinde web sitemiz uygun hale getirdik ve onlar içinde erişilebilir olduk. Elimizden geldiğince büyük bir kitleye ulaşmaya çalışıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

[kkstarratings]

0
Deneyim Yılı
0
Araçlar
0
Personel

"Evden Eve Nakliyatın Ekonomik ve Hızlı Çözüm Adresiyiz"

Hazır olduğunuzda arayın, taşınma sürecini başlatalım.