Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

VIP Eşya Taşıma Hizmetleri

VIP Eşya Taşıma Hizmetleri

VIP Eşya Taşıma Hizmetleri, özel eşya taşımacılığı olarak da adlandırılabilir. Bu kapsamda antika eşyalar, lüks mobilyalar, piyano, para kasası, bilgisayar/sunucu, akvaryum vb. değerli eşyalarınız profesyonel bir şekilde taşınır. Özel ilgi ve alaka gerektiren durumlarda oluşan özel taşıma koşullarıdır. Bunun dışında ayırt edici çok fazla bir durum söz konusu değil.

VIP Nakliyat ve Standart Nakliyat Farkı?

Eşya taşıma sürecinde eşyalarınızın VIP olması ve onlar için özel olarak hazırlanacak taşıma araçları dışında çok fazla etken bulunmamaktadır. Bu yüzden müşterilerimizin kafasında gereksiz bir pahalılık imajının oluşmasını istemeyiz. Özellikle VIP taşımalarda çağrı merkezimize ne kadar net bilgi verilirse ücretlendirme de ona göre müşterimizin lehine olacak şekilde belirlenecektir.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz. Güvenli taşıma için farklı alternatifler sunuyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Dönemsel Nakliyat Kampanyaları ve İndirimler

Şafak Nakliyat olarak her zaman sizlerin yanında yer alıyor ve farklı zamanlarda farklı başlıklar altında sizler için özel indirimler düzenliyoruz. Anneler günü, kadınlar günü, babalar günü, öğretmenler günü başlıca sayabileceklerimiz. Bunların dışında sürekli indirim yaptığımız müşteri gruplarımız var. Bu müşterilerimiz; şehit yakını, gazi, polis ve asker olarak faaliyet gösteren müşteri kitlemizdir. Sonuç olarak bizde herkese uygun bir indirim var. Siz yeter ki Şafak Nakliyat ailesine katılmak isteyin.

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Gelişmiş Teknoloji

Şafak Nakliyat olarak sizlere güncel teknolojik yenilikleri sunmaya çalışıyoruz. Bunun için gerek mobil asansör araçlarımız olsun, gerek nakliyat araçlarımız olsun sürekli yenileniyor ve araç filosuna katılımı sağlanıyor. Buna ilave olarak bizlere erişmenizi kolaylaştıracak diğer dijital gelişmeleri de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunun en büyük örneği resmi web sitemizde ki değişikliktir. Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi daha çok kişiye ulaşabilmek adına tasarlanmıştır. Artık daha fazla cihazdan ve daha fazla insan bizlere ulaşabilecektir.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.

Denemeye Değer

Hala kararsızsanız yüzlerce site gezmiş ve onlarca fiyat almışsanız artık bazı şeyleri daha iyi yorumlayabiliyorsunuzdur.

  • İşimizi ciddiye alıyoruz,
  • Tüm iletişim kanallarını sonuna kadar kullanıyoruz,
  • Ekonomik fiyatlar sunuyor ama asla ucuz iş yapmıyoruz,
  • İşimizi seviyor, yaşam döngüsünde bir yerlerde yaşamınızla yollarımızı kesiştiriyoruz,
  • Bizi tercih etmeniz için yeterince nedeniniz olacak,

Safak Nakliyat ailesinde yeriniz hazır.

[kkstarratings]

VIP Evden Eve Nakliyat

"vip evden eve nakliyat hizmetleri" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.