Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmetleri bir çok müşterimizin şehirler arası nakliyatta öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Aslında çağrı merkezi ve danışman arkadaşlarımız telefonda ya da yüz yüze görüşmelerde bu bilgiler kapsamlı olarak verilmektedir. Sigortalı eşya taşıtmanın şehir içi ve ya şehirler arası nakliyatta büyük artıları vardır.

Kişisel ve ya kurumsal olarak hali hazırda çalışmış olduğunuz sigorta firmaları varsa onlardan da bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında yine bizim anlaşmalı olduğumuz sigorta acentelerinden de sigortalı nakliyat hakkında detaylı bilgi ve fiyat talebi alabilirsiniz.

Neden Sigortalı Evden Eve Nakliyat?

Eşya taşıma sürecinde meydana gelebilecek maddi zararları telafi edebilmek adına geliştirilmiş bu sistemle eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. Her ne kadar bizler taşıma esnasında elimizden gelen hassasiyeti göstersek de kaçınılmaz kazalar ve ya zararlar oluşabiliyor. İşte bu ve benzeri üzücü durumlar karşısında mutsuzluk yaşamamak adına böyle bir çözüm değerlendirilebilir.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz. Güvenli taşıma için farklı alternatifler sunuyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Dönemsel Nakliyat Kampanyaları ve İndirimler

Şafak Nakliyat olarak her zaman sizlerin yanında yer alıyor ve farklı zamanlarda farklı başlıklar altında sizler için özel indirimler düzenliyoruz. Anneler günü, kadınlar günü, babalar günü, öğretmenler günü başlıca sayabileceklerimizdir. Bunların dışında sürekli indirim yaptığımız müşteri gruplarımız var. Bu müşterilerimiz; şehit yakını, gazi, polis ve asker olarak faaliyet gösteren müşteri kitlemizdir. Sonuç olarak bizde herkese uygun bir indirim var. Siz yeter ki Şafak Nakliyat ailesine katılmak isteyin.

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Gelişmiş Teknoloji

Şafak Nakliyat olarak sizlere güncel teknolojik yenilikleri sunmaya çalışıyoruz. Bunun için gerek mobil asansör araçlarımız olsun, gerek nakliyat araçlarımız olsun sürekli yenileniyor ve araç filosuna katılımı sağlanıyor. Buna ilave olarak bizlere erişmenizi kolaylaştıracak diğer dijital gelişmeleri de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunun en büyük örneği resmi web sitemizde ki değişikliktir. Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi daha çok kişiye ulaşabilmek adına tasarlanmıştır. Artık daha fazla cihazdan ve daha fazla insan bizlere ulaşabilecektir.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.

Denemeye Değer

Hala kararsızsanız yüzlerce site gezmiş ve onlarca fiyat almışsanız artık bazı şeyleri daha iyi yorumlayabiliyorsunuzdur.

  • İşimizi ciddiye alıyoruz,
  • Tüm iletişim kanallarını sonuna kadar kullanıyoruz,
  • Ekonomik fiyatlar sunuyor ama asla ucuz iş yapmıyoruz,
  • İşimizi seviyor, yaşam döngüsünde bir yerlerde yaşamınızla yollarımızı kesiştiriyoruz,
  • Bizi tercih etmeniz için yeterince nedeniniz olacak,

Safak Nakliyat ailesinde yeriniz hazır.

[kkstarratings]

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmetleri

"sigortalı eşya taşıma hizmetleri" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.