Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Ofis Büro Taşıma

Ofis ve Büro Taşımacılığı Hizmetleri

Gelişmiş Ofis ve Büro Taşımacılığı Hizmetleri iş hayatının vazgeçilmez konularından birisidir. Bazı firmalar bu işi kendi başlarına çözmeye çalışsalar da işlem tam olarak düşündükleri gibi gerçekleşmeyebiliyor. Buna karşın kurumsal yapıya erişmiş firmalar çözüm olarak bizleri görmekteler. İş hayatında her geçen dakikanın büyük önemi vardır. İşinizden geri kalacağınız her bir gün size zarar olarak dönecektir.

Hızlı ve Güvenli

Şafak Nakliyat olarak Ofis ve Büro Taşıma işlemleriniz güvenli ve hızlı bir biçimde sağlanmaktadır. Siz her türlü ön hazırlığı yaptıktan sonra gerisini bize bırakın. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile hiç karmaşaya yol açmadan en kısa sürede faal hale getirelim. Sizi korkutan ofis eşyalarını eksperlerimizin inceleme ve yöntemlerine bırakın.

Sigortalı Taşıma

İş yeriniz ve eşyalarınız ne kadar önemli ise o kadar fazla olanak sizi bekliyor. Kaygılarınızı en alt seviyeye indirecek nakliyat sigortaları için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Panik yapmaya işleri aksatmaya hiç gerek yok.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Hizmetleri

Sahip olduğumuz olanaklar şirketinizi birinci kattan alıp otuzuncu kata hızlı bir şekilde taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Ofis ve Büro Taşıma sürecinde asansörlü taşıma hizmeti ile eşyalarınız çok hızlı bir şekilde taşınabilir. Bunun için eksper arkadaşlarımızla ve çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli olacaktır.

Gelişmiş Ofis ve Büro Taşıma Hizmetleri

Alanında uzman ve yirmi yılı aşkın sektörel deneyim ile Şafak Nakliyat tüm kurumsal taşınmalarda yanınızdadır. Uygun fiyat ve araçlar için çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz. Güvenli taşımaiçin farklı alternatifler sunuyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Dönemsel Nakliyat Kampanyaları ve İndirimler

Şafak Nakliyat olarak her zaman sizlerin yanında yer alıyor ve farklı zamanlarda farklı başlıklar altında sizler için özel indirimler düzenliyoruz. Anneler günü, kadınlar günü, babalar günü, öğretmenler günü başlıca sayabileceklerimizdir. Bunların dışında sürekli indirim yaptığımız müşteri gruplarımız var. Bu müşterilerimiz; şehit yakını, gazi, polis ve asker olarak faaliyet gösteren müşteri kitlemizdir. Sonuç olarak bizde herkese uygun bir indirim var. Siz yeter ki Şafak Nakliyat ailesine katılmak isteyin.

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Gelişmiş Teknoloji

Şafak Nakliyat olarak sizlere güncel teknolojik yenilikleri sunmaya çalışıyoruz. Bunun için gerek mobil asansör araçlarımız olsun, gerek nakliyat araçlarımız olsun sürekli yenileniyor ve araç filosuna katılımı sağlanıyor. Buna ilave olarak bizlere erişmenizi kolaylaştıracak diğer dijital gelişmeleri de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunun en büyük örneği resmi web sitemizde ki değişikliktir. Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi daha çok kişiye ulaşabilmek adına tasarlanmıştır. Artık daha fazla cihazdan ve daha fazla insan bizlere ulaşabilecektir.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.

Denemeye Değer

Hala kararsızsanız yüzlerce site gezmiş ve onlarca fiyat almışsanız artık bazı şeyleri daha iyi yorumlayabiliyorsunuzdur.

  • İşimizi ciddiye alıyoruz,
  • Tüm iletişim kanallarını sonuna kadar kullanıyoruz,
  • Ekonomik fiyatlar sunuyor ama asla ucuz iş yapmıyoruz,
  • İşimizi seviyor, yaşam döngüsünde bir yerlerde yaşamınızla yollarımızı kesiştiriyoruz,
  • Bizi tercih etmeniz için yeterince nedeniniz olacak,

Şafak Nakliyat ailesinde yeriniz hazır.

Yeni Şafak Nakliyat Web Sitesi

"ofis - büro - iş yeri nakliyatı" kurumsal müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.