Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Nakliyat Ekspertiz İşlemleri

Nakliyat Ekspertiz İşlemleri; ev taşımadan önce yapılan işlemlerden biridir. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra talep etmeniz durumunda size bir eksper atanır ve taşıma sürecinin planlaması, fiyatlandırılması işlemlerini gerçekleştirir. Bazı durumlarda bir seçenek olarak sunulurken bazı durumlarda bir gereksinim oluşturmaktadır.

Eşyaların alınacağı adres ile teslim edileceği adres ön inceleme gerektiriyorsa görevlendirilen bu personel özellikle asansör kurulumu için uygun mu kontrol edip onay vermek zorundadır. Sahip olduğumuz deneyimlerden yola çıkarak çoğu zaman müşterilerimize bu hizmetleri şiddetle tavsiye ediyoruz.

Nakliyat Ekspertiz İşlemleri önemli neden mi? Geçmişte görülen bir çok örnekte, asansör kurulamamış, yönetim tarafından izin alınamamış vb. farklı durumlar oluşmuştur. Bu ve benzeri olumsuz durumlar müşterilerimizin canını sıkmış ve gereksiz maliyet olarak onlara yansımıştır.

Nakliyat Ekspertiz İşlemleri İşleyiş

Pi Nakliyat çalışanı taşınmadan önce adresinizde sizi ziyaret eder ve eşyalarınızı kayıt altına alır. Araç tercihlerinizi, sigorta talebiniz olup olmadığı bilgilerini alır. Bu bilgiler doğrultusunda kaç personel tahsis edilecek, hangi araç tahsis edilecek, sigorta gerektiren bir durum var mı, taşımanın ne kadarlık bir bütçe tutacağı vb. gibi bilgiler netleşmiş olacaktır.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Pi Nakliyat, sadece eşya taşıma desteği sunmakla yetinmiyor ayrıca parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, ideal araç seçimi ve paketleme gibi hizmetleri de sunuyor. Bu çerçevede sizlere çok yönlü faydalar sağlayan firma, aynı zamanda taşınma süreci içerisinde doğabilecek ihtiyaçların giderilmesine yardımcı oluyor.

Araç Seçimleri

Yeni bir eve taşınırken ya da yeni bir ofise geçerken doğru araç seçimi, hem sürece hem de taşınmanın kolaylığına doğrudan etki edebiliyor. Birkaç kez yükleme işlemi yaparak gerçekleştirilen taşınma işlemleri, bazı evlerde ise tek bir yükleme sonucunda sona erdirilebiliyor. Doğru araç seçiminin bu noktada bir hayli önem taşıdığını görebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat, çok katlı biçimde tasarlanan ve buna rağmen yük asansörüne sahip olmayan eski yapı binalar, ne yazık ki taşınma sürecinde zorluk yaşamanızı neden oluyor. Ancak bu noktada devreye giren asansörlü taşıma hizmeti, olası süre kaybını ve yaşanabilecek zorlukları ortadan kaldırıyor. Kurulan portatif asansör yardımıyla gerçekleşen taşıma işlemleri, eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir biçimde yeni evinize taşınmasını sağlıyor.

Süreç dahilinde değerli ya da kırılabilir eşyalarınız için sigorta desteğinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle olası hatalarda ya da olumsuzluklarda ekonomik zararın telafi edilmesi mümkün hale gelir. Bu sayede taşınırken başınıza gelebilecek talihsizliklerin de önüne geçmiş olursunuz.

Fiyat Talebi

Evinizi ya da İş yerinizi taşıtmadan önce firma ile bir etkileşimde bulunabilirsiniz. Eğer web siteleri üzerinden teklif formu gönderebiliyorsanız, iletişim formu gönderebiliyorsanız ve firma size herhangi bir şekilde dönüş sağlıyorsa bu firma ile rahatlıkla iş konuşabilirsiniz. Kaliteli bir firma eğer size kaliteli bir web sitesi sunuyorsa, telefonunuzdan rahatlıkla girip hizmetlerini inceleyip kolayca arayabiliyorsanız görüşmeyi denemenizde fayda var.

Nakliyat Firması Seçimi

Nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Her sorumlu vatandaş gibi sizde imkanlarınız el verdiği doğrultuda eşyalarınızı taşıtacağınız firmayı araştırın. Günümüzde bu işlem çok basit. Eğer internet bağlantılı bir akıllı telefonunuz varsa ya da bilgisayarınız rahatlıkla bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar internette bilgi bulabilirsiniz desekte bu bilgilerin çoğu firma tarafından girilmiş sahte olumlu yorumlar olabilir. Daha da kötüsü rakip firmalar tarafından girilmiş olumsuz, karalamaya yönelik yorumlarda olabilir. Bu yüzden burada biraz da sizin deneyim ve tecrübeleriniz devreye giriyor. Umarız bizim gibi doğru firmalara denk gelirsiniz ve durduk yere keyfinizi kaçırmazsınız.

Yerel Nakliyat Hizmetleri

Ankara Bölgesinde gerçekleşecek ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri için şehir içi nakliyata uygun araçlarımız ve asansörlerimiz hizmet vermektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine doğrudan taşıma hizmetimiz mevcuttur. Başta Çankaya, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Keçiören, Mamak, Altındağ, Polatlı ve Şereflikoçhisar başta olmak üzere tüm ilçelerine hizmet götürüyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Türkiye genelinde hizmet veren, uzun yol şartlarına uygun genellikle büyük araçlarla vermiş olduğumuz evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerini kapsamaktadır. Şehirler Arası nakliyat hem taşınanı hem de taşıyanı zorlayan bir işlem olduğu için her iki tarafında fedakarlıkları söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden önceden planlama ve randevu bu işin olmazsa olmazı. Ayrıca özel mobil uygulamalarla eşya taşıyan aracı anlık olarak izleyebilme gibi opsiyonlarda müşterilerimize sunulmaktadır.

[kkstarratings]