Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri eşya taşıma konusunda nasıl bir öneme sahip birlikte bakalım. Bu arada ekspertiz uzmanlarımızın neler yaptığına değinmeden önce kısa bir bilgi paylaşalım. Teknik olarak bu eksperler neler yaparlar.

Ekspertiz İlgi Alanları Nedir

Konusunda uzman olan ve bilir kişi olarak adlandırılan bu insanlar belirli durumları değerlendiren kişilerdir.  Bir işin nasıl yapılacağı, hangi araçların kullanılacağı ve ne kadarlık bir bütçeyle gerçekleştirileceğini hesaplayan personellerdir.

Pi Nakliyat firmasının bünyesinde bulunan uzman eksperler de eşyalarınızı taşımadan önce gerekli ön değerlendirmelerde bulunurlar. Özellikle eşyaların fazla olması durumunda ve ya çok katlı binalarda yaşıyor olmanız durumunda bu tip imkanlardan yararlanmak size avantaj sağlayacaktır.

Eşyalarınızın nasıl daha hızlı ve hasarsız taşınacağı konusunda kayda değer çıkarımlarda bulunabilirler. Ayrıca ev taşıma sürecinde arta kalan 2 saat bile oldukça büyük bir zaman dilimi. Bunu başarmak da ekspertiz işlemini yapan arkadaşların yerinde ön görüleri olacaktır.

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri için çağrı merkezimiz ile iletişim kurduğunuzda ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Programa alınmanız durumunda size özel bir eksper arkadaş atanacaktır. Yapılan inceleme ve ayarlamalar sonucunda da size en uygun taşınma modeli çıkarılacaktır.

Evden eve nakliyat işlemlerinde ekspertiz talep etmeyi ihmal etmeyin. Bu konuda alacağınız risklerin eşyalarınızı ve taşınma sürecini doğrudan etkileyeceğini unutmayın. Web sitemiz üzerinde detaylı bilgileri aldıktan sonra çağrı merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri – Avantajlar

 • Zaman kazandırır,
 • Eşyalarınızın yıpranma riskini azaltır,
 • Kullanılacak araçların doğru seçilmesini sağlar,
 • Bütçenizi ayarlar,
 • Doğru ambalaj ve paketleme işlemleri sağlar,
 • Ücretsiz sunulan bir hizmettir,

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz. Güvenli taşıma için farklı alternatifler sunuyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Dönemsel Nakliyat Kampanyaları ve İndirimler

Şafak Nakliyat olarak her zaman sizlerin yanında yer alıyor ve farklı zamanlarda farklı başlıklar altında sizler için özel indirimler düzenliyoruz. Anneler günü, kadınlar günü, babalar günü, öğretmenler günü başlıca sayabileceklerimiz. Bunların dışında sürekli indirim yaptığımız müşteri gruplarımız var. Bu müşterilerimiz; şehit yakını, gazi, polis ve asker olarak faaliyet gösteren müşteri kitlemizdir. Sonuç olarak bizde herkese uygun bir indirim var. Siz yeter ki Şafak Nakliyat ailesine katılmak isteyin.

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Gelişmiş Teknoloji

Şafak Nakliyat olarak sizlere güncel teknolojik yenilikleri sunmaya çalışıyoruz. Bunun için gerek mobil asansör araçlarımız olsun, gerek nakliyat araçlarımız olsun sürekli yenileniyor ve araç filosuna katılımı sağlanıyor. Buna ilave olarak bizlere erişmenizi kolaylaştıracak diğer dijital gelişmeleri de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunun en büyük örneği resmi web sitemizde ki değişikliktir. Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi daha çok kişiye ulaşabilmek adına tasarlanmıştır. Artık daha fazla cihazdan ve daha fazla insan bizlere ulaşabilecektir.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.

Denemeye Değer

Hala kararsızsanız yüzlerce site gezmiş ve onlarca fiyat almışsanız artık bazı şeyleri daha iyi yorumlayabiliyorsunuzdur.

 • İşimizi ciddiye alıyoruz,
 • Tüm iletişim kanallarını sonuna kadar kullanıyoruz,
 • Ekonomik fiyatlar sunuyor ama asla ucuz iş yapmıyoruz,
 • İşimizi seviyor, yaşam döngüsünde bir yerlerde yaşamınızla yollarımızı kesiştiriyoruz,
 • Bizi tercih etmeniz için yeterince nedeniniz olacak,

Şafak Nakliyat ailesinde yeriniz hazır.

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

"nakliyat ekspertiz hizmeti" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.