Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Montaj & Demontaj Hizmetleri

Montaj & Demontaj Hizmetleri

Montaj & Demontaj Hizmetleri incelik isteyen işlemler olup bazı durumlarda uzman desteğine ihtiyaç duyulabilir. Ev taşıma sürecinde özellikle marangozluk ürünü olan eşyaların dikkatli bir şekilde demontaj yapılması gerekir. Aynı şekilde kurulumları sırasında da konu hakkında bilgi sahibi ve deneyimli kişilerce yapılması sizler açısından daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Peki teknik olarak bu kavramlar nelerdir gelin birde ona bakalım.

Montaj & Demontaj Hizmetleri – Montaj Nedir?

Bir ürünün hazır olan farklı parçalarının belirlenmiş bir amaca yönelik olarak tek bir ürünü ortaya çıkarabilmek üzerine yapılmakta olan birleştirme işlemidir. Montaj işlemi hayatımızın birçok alanında kullandığımız çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde artık üretilen ürünlerin tamamı montaj gerektirmektedir. Bu nedenle de montaj işlemini gerçekleştirecek ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Çoğunuzun bileceği en popüler örnek IKEA mobilya ürünleridir.

Montaj & Demontaj Hizmetleri – Demontaj Nedir?

Üretilmiş olan bir ürünün montajının yapılmamış parçalarının bir araya getirilmeden önceki haline demontaj adı verilmektedir. Birçok ürün ya da hizmet müşterilerinin eline demonte halde gelmekte ve profesyonel ekipler tarafından montajlanmaktadır.

Tesisat montajında, mobilya montajında oldukça bilgili personellerin yapması başarılı sonuçlar verecektir. Deneme yanılma yolu ile bu tip işlemleri gerçekleştirmeye çalışmak maddi kayıplara ve zaman kayıplarına yol açacaktır.

Montaj & Demontaj Hizmetleri – Şafak Nakliyat

Montaj ve Demontaj konuları hakkında yeterince bilgiye sahip olduğumuza göre işleyişe bakalım. Firmamız bu konuda alanında uzman personeller çalıştırır. Görevlendirilen her takımda bir marangoz ve bir tesisatçı özellikle görevlendirilir. Söz konusu çalışanlarımız mobilya ürünlerinizi ve su/elektrik tesisatına bağlı eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ile demonte eder. Ayrılan parçalar aynı titizlikle paketlenir ve yeni yerine kurulum için hazırlanır.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için ve ya servis bilgileri için Çağrı Merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

[kkstarratings]

Montaj ve Demontaj İşlemleri

"montaj ve demontaj hizmetleri" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Personel

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.