Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Fuar & Stand Taşıma

Fuar ve Stand Taşıma

Fuar ve Stand Taşıma hizmetlerinin kapsamlarına girmeden önce kısaca fuarlar hakkında bilgi vermek isteriz. Fuar belirli tarihlerde ve belirli zaman aralıklarında gerçekleşir. Ticareti geliştirme amacı taşıyan ulusal ve uluslararası gerçekleştirilen ticarete konu olabilecek her sektörden ürün ve hizmetin tanıtıldığı etkinliklerdir. Üreticilerin, yan sanayi kuruluşlarının ve tüketicilerinin ziyaret ettiği ticareti geliştiren, pazar hacmini büyüten tanıtım etkinliğidir.

Fuarcılık faaliyetlerinin çeşitli biçimleri bulunmaktadır örneğin Yatay Fuarlar mamul, yarı mamul, tarım, endüstri ürünlerinin sergilendiği tüm sektörleri kapsayan fuarlardır. Dikey Fuarlar ise belirli bir tüketici grubuna yönelik etkinliklerdir. Tek bir sektörü hedefler. Örneğin bilişim ya da penye fuarı gibi tabi ki bu fuar etkinliği de uygulama biçimi olarak farklılık gösterir. Büyük ve küçük dikey fuarlar olarak ayrılmaktadır.

Büyük Dikey fuarlar iş adamlarına yönelik gerçekleşirken, Küçük Dikey Fuarlar perakendecilere yönelik gerçekleşmektedir. Büyük Dikey Fuarlarda ihracatın gelişme şansının daha fazla olduğunu, uluslararası pazarlarda büyüme fırsatlarının çok daha yüksek olduğu belirtiliyor.

Fuar ve Stand Taşıma Özel Teklifler için iletişim kurabilirsiniz.

Tüketici Fuarları, tüketim mallarının sergilendiği ulusal boyutta gerçekleşen iç ürün dağıtım kanallarını ilgilendiren ve yurt içi ticareti geliştirme etkisi bulunan fuarlardır. Ziyaretçilerini yakın bölge tüketici kitlesi oluşturmaktadır. Entegre Fuarlar da se bir ürün belirlenir örneğin tekne, ya da Bilgisayar gibi o ürün ile ilgili tüm alanlar dikkate alınarak hazırlanan organizasyonlardır Entegre Fuarlar. Ürünü ortaya koymak için gereken tüm ham madde, mamul, yarı mamul gibi ilgili tüm sektörler yer alır.

Fuar ve Stand Taşıma

Şafak Nakliyat olarak Fuar ve Stand Taşıma işlemlerinde biz sizlerin bu fuarlarda yer alabilmeleri için lojistik destek sağlayan ara çözümleriz. Belirlenen tarihlerde hazırlamış olduğunuz standların hedef şehirlere taşınmasını sağlarız. Sizin için büyük önem arz eden bu standları her hangi bir zarar görmeden yerlerine ulaştırmak öncelikli görevimizdir.

Stand Taşıma Süreci

Taşınma süreci dahilinde sahne ve dekorlarınızın, hazırlatmış olduğunuz özel standların zarar görmeden söz konusu lokasyona taşınmasını kapsamaktadır. Özel köpük ve havalı brandalar ile tam koruma ile bu eşyaların taşıması sağlanır.

Profesyonel Fuar ve Stand Taşıma

Şafak Nakliyat, sadece eşya taşıma desteği sunmakla yetinmiyor ayrıca parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, ideal araç seçimi ve paketleme gibi hizmetleri de sunuyor. Bu çerçevede sizlere çok yönlü faydalar sağlayan firma, aynı zamanda taşınma süreci içerisinde doğabilecek ihtiyaçların giderilmesine yardımcı oluyor.

Fuar ve Stand Taşıma

"stand taşıma" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Personel

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.