Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Yeni Nesil Ev Taşıma

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat aramanız, gelişen teknoloji ile daha da kolay bir hale gelmiştir. Basit bir senaryoya göre Elif Hanım taşınmaya karar verdi. İnternet üzerinden yaşamak istediği yeni alan için araştırmalarını yaptı ve evini buldu.

İkinci aşamada taşınma durumu söz konusudur. Ev bulma aşamasındaki gibi bu kez de bir taşıma firması bulması gerekiyor. Akıllı telefonunu çıkardı ve her hangi bir arama motoru üzerinden “evden eve nakliyat” yazdı ve sorguladı. Onlarca sayfa açıldı ve bunları incelemeye başladı.

Elif Hanım’ın karar vermesinde önemli olabilecek etkenler nelerdir onlara bakalım isterseniz. Firmanın;

  • kaliteli bir web sitesi var mı,
  • firmanın araçları site üzerinde paylaşılıyor mu,
  • firmanın referans işleri var mı,
  • firma sigortalı taşıma hizmetleri sunuyor mu,
  • firma eşyaları iyi bir şekilde taşınmaya hazır hale getirebiliyor mu,
  • diğer insanların yorumları

vb. yüzlerce soru…

Bu işlem nereden baksanız bir kaç gün sürebilir. İşte teknoloji ile insanlar bize bu kadar yaklaştı. Yoksa Elif Hanım ne yapacaktı, Demetevler civarında araç parkına gelerek rastgele bir firma ile taşınma işini çözdürmeye çalışacaktı. Şans faktörü devreye girecekti. Yani hiç bir ön bilgisi olmadan iyi ve ya kötü bir deneyim edinecekti.

Günümüzde ise İşler Daha Kolay

Kurumsal bir firma daha sitesine girerken kendisini belli eder. Eğer her şey son kullanıcı için yani sizler için tasarlanmışsa o firmadan hizmet de alınabileceği sonucuna ulaşmanız kolay olacaktır. Bunun aksi durum nedir; firmanın sitesine girersiniz ancak telefonunuzda çalışmıyordur, site açılmıyor, aradığınız bilgiye erişemiyorsunuz, belki engelli bir bireysiniz ve bu konuda sizi destekleyici bir girişim söz konusu değil… Buna benzer bir sürü olumsuz durum.

Evden Eve Nakliyat sadece eşya taşımaktan oluşmuyor. Öncelikle karşılıklı güven oluşması gerekiyor. İnsanlar bizlere eşyalarını emanet ediyor ve bizden üst düzey bir ilgi alaka bekliyorlar. Bu durumda firma olarak yapmanız gereken elinizden gelen hizmetin en iyisini sunmak.  Şafak Nakliyat olarak amacımız müşterilerimiz daha web sitemize girmişken bizimle çalışmak konusunda bir fikir edinebilsin. İşimizi ne kadar ciddiye aldığımızı görebilsinler.

Evden Eve Nakliyat Sihirli Aramanız

Bize bu sorgu ile ulaşan tüm müşterilerimiz için elimizden geldiğince uygun ve cazip fırsatlar sunmaya çalışıyoruz. Sizde ayrıcalıklı müşterilerimizden biri olmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeni Şafak Nakliyat Web Sitesi

"evden eve nakliyat" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Personel

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.