Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat Müşteri Sadakat Programı

Müşteri Sadakat Programı

Evden Eve Nakliyat Müşteri Sadakat Programı; firmaların müşterilerinin sadakatlerini ölçen, müşteri devamlılığını ve yeni müşteriler edinmelerini sağlayan, pazarlama maliyetlerini düşüren, karlılıklarını ve marka itibarlarını artıran müşteriler ve firma arasındaki ilişkileri düzenleyen, müşterilere kendilerini avantajlı ve seçilmiş hissettiren sistemler bütünüdür.

Müşteri odaklı olarak çalışan programlar hem firmalar hem de müşteriler açısından iki taraflı fayda sağlar. Sadakat programları bütün bir yılı içeren satış ve pazarlama faaliyetlerini kapsayabileceği gibi dönemsel bir süreci de kapsayabilir. Firmalar sadakat programlarıyla kendi müşteri sadakat sistemlerini oluştururlar.

Müşteri Sadakat Programı İşleyiş

Taşınma süreci tamamlandıktan sonra müşterimiz için oluşturulan özel bir bilgi kartı ile kayıt altına alınması ve sonraki nakliyat işlemlerinde düzenli olarak bir indirim sağlanmasıdır. Şafak Nakliyat olarak müşterilerimize her daim memnun kalacakları hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Konsept olarak her ne kadar bu sadakat programı müşterimiz için işletilecek olsa da buna ilave olarak referans oldukları yakınları içinde benzer indirim oranları sağlanmaktadır.

Müşteri Sadakat Programı Avantajları

Şafak Nakliyat, sadece doğrudan hizmet ya da ürün alan müşterilerine ayrıcalıklar sunmaz. Müşterilerine diledikleri zaman kullanabilecekleri bir de kredi sağlamış olur. Yani sizin bir aile bireyiniz ve ya bir yakın arkadaşınız taşınacaksa bu indirimden o da istifade edebilir. Biz büyük bir aileyiz ve bu aile daha da genişlesin diye her bir müşterimizin referansı bizim için değerlidir.

Müşteri Sadakat Programının Bize Faydaları

Bizi daha önce tercih etmiş memnun kalmış müşterilerimizin referansları olduğu için ön yargılardan uzak bir etkileşim olmasını sağlıyor. Her hangi bir anlaşmazlık uyuşmazlık noktasında bir üst seviye müşterimizin etkisi her iki taraf içinde ikna edici olabiliyor. En nihayetinde tanıdık bildik müşteriler oluyor ve sürprizlere kapalı oluyor. Karşılıklı tanışıklık ve anlayış bizleri manevi anlamda yormamış oluyor.

Müşteri Sadakat Programı Gelişimi

Kullanılan bu yöntemle her iki tarafta kazançlı çıkıyor. Bizler her ne kadar dijital dünyanın olanaklarından yararlansakta asıl müşterilerimiz ve onların reklamları daha kayda değer. Bildiğiniz üzere en iyi bilgi yaparak yaşayarak edinilen bilgidir. Tüm firmalar en iyi hizmet veren benim yazar. Google Ads reklamlarından tutun radyo ve televizyonda yayınlanan reklamlarına varana kadar. Oysa en iyi reklam müşterilerin yaptığı reklamdır. Bu yüzden bizde günümüzde çok yaygın olarak kullanılan bu yöntemi seçtik ve kullanıyoruz.

Müşteri Sadakat Programı Başvuru

Programla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Çağrı Merkezimizle iletişim kurabilir ve ilgili arkadaşlarımızdan detay talep edebilirsiniz. Bu programa katılım tamamen ücretsiz olup sadece müşterimizin kaydının yapılması yeterli olacaktır.

Müşteri Sadakat Programı İndirim

Sürekli bir nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimiz için cazip fırsatlar oluşabilmektedir. Bunun dışında dönemsel olarak taşıma durumu olan müşterilerimiz için de çok yüksek olmasada hatırı sayılır türden indirimler sunacaktır. Çağrı Merkezimizi arayarak yakınlarınızı bize bilgilendirin.

[kkstarratings]

Müşteri Sadakat Programı

"indirimli nakliyat fiyatları" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.