Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmetleri; günümüzde hem bireysel hemde kurumsal olarak tercih edilmektedir. Eşya depolama kapsamında sayılabilecek durumlar ise; parça eşya, ofis & büro eşyası, geçici süre bırakılan ev eşyaları vb. nesneler. İşte tüm bu depolama gereksinimlerinizi hijyenik ve en üst düzeyde korunan güvenlikli depolarımızla karşılıyoruz.

Eşya Depolama Hizmetleri – Gereksinimleri

Kurumsal depolama şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştiği için özel bir döneme karşılık gelmemektedir. Anlaşmalı olduğumuz firmalar belirli dönemlerde bu hizmetimizden yararlanmaktadırlar. Bireysel müşterilerimiz ise yurt dışı görevi, kısa süreli şehir dışı görevi, ayrılık, tadilat, felaket vb. durumlarda tercih etmektedirler. Yokluğunuzda eşyalarınız 7/24 güvenlik kontrollü açık, kapalı ve konteyner depolarda saklanır.

Eşya Depolama Hizmetleri – Avantajlar

Bireysel müşterilerimiz için en büyük avantajı eşyalarını yok pahasına satmak durumunda kalmazlar. Ekonomik anlamda gözden çıkıp kısa süre sonra aynı eşyaları aynı tutarlarda yerlerine koyamayacaklarını bilirler. Maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Kurumsal müşterilerimiz için avantajlar biraz daha fazla olabilir. Düzenli bir depolama işlemi ve cazip indirimler söz konusu olabilir. Yer ihtiyaçları olduğunda kara kara düşünmek yerine bize gelirler.

Eşya Depolama Hizmetleri – Fiyat

Eşya depolama hizmetleri ile ilgili fiyat almak için Çağrı Merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle hem aktif depolar hakkında bilgi almış olursunuz hemde söz konusu eşyalarınızın depolama kapsamına girip girmediğini.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmetleri

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Personel

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.

[kkstarratings]

"eşya depolama hizmetleri" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.