Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri; değişen ve gelişen teknolojinin olanaklarını ayaklarınıza getiriyoruz. Artık üst katlarda yaşam eskisi kadar zor değil. Özellikle taşınma zamanı daha oturmadan ilerisini düşünme ve gereksiz stres, gereksiz endişe… İşte o günlerden bu günlere… Asansörlü Nakliyat Hizmetleriyle sizi 9. kattan dakikalar içinde 12. kata taşıyabiliriz. Siz bulutlara yakın olmayı bu kadar seviyorsanız bizde üzerimize düşeni yaparız.

Şafa Nakliyat, çağrı merkezi ile yapacağınız görüşme ve talep doğrultusunda taşınma işleminiz esnasında sizin bir asansör tahsis edilir ve eşyalarınız hızlı, güvenli bir şekilde taşıma aracına aktarılır. Aynı şekilde hedef adreste de asansörle yeni evinize aktarım işlemi gerçekleşir. Asansörlü Nakliyat Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.

  • Kaçıncı katlar arası bir taşıma eylemi gerçekleşecek,
  • Asansör kurulmasını engelleyici/önleyici bir fiziksel durum var mı,
  • Tek yönlü bir asansör kullanımı mı/Her iki adres içinde asansör kullanımı olacak mı,

bu ve bunlara benzer soruların yanıtını bulduktan sonra gerisi Şafak Nakliyat çalışanlarında.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri ile Taşınma Süreci

Taşınma süreci dahilinde eşyalarınızın güvenli ve aynı zamanda hızlı bir şekilde taşınması gerekir. Zira kaybedilen her dakika, kişi açısından maddi ve manevi zarar anlamına gelebilir. Gündelik hayattan uzak kalan kişi, aynı zamanda çalışma hayatından da uzak kalma durumuyla karşı karşıya kalabiliyor. Bu çerçevede maddi kayıpların sıklıkla yaşandığına rastlamak mümkün. Ancak profesyonel bir ekipten yardım almanız ve sürecin hızlıca ilerlemesini sağlamanız, söz konusu durumlarla karşı karşıya kalma olasılığınızı düşürüyor. Daha hızlı ve daha güvenli bir eşya aktarımı için Asansörlü Nakliyat Hizmetleri firmamız tarafından tavsiye edilir.

Evden Eve Nakliyat, çok katlı biçimde tasarlanan ve buna rağmen yük asansörüne sahip olmayan eski yapı binalar, ne yazık ki taşınma sürecinde zorluk yaşamanızı neden oluyor. Ancak bu noktada devreye giren asansörlü taşıma hizmeti, olası süre kaybını ve yaşanabilecek zorlukları ortadan kaldırıyor. Kurulan portatif asansör yardımıyla gerçekleşen taşıma işlemleri, eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir biçimde yeni evinize taşınmasını sağlıyor.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şafak Nakliyat, sadece eşya taşıma desteği sunmakla yetinmiyor ayrıca parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, ideal araç seçimi ve paketleme gibi hizmetleri de sunuyor. Bu çerçevede sizlere çok yönlü faydalar sağlayan firma, aynı zamanda taşınma süreci içerisinde doğabilecek ihtiyaçların giderilmesine yardımcı oluyor.

Araç Seçimleri

Yeni bir eve taşınırken ya da yeni bir ofise geçerken doğru araç seçimi, hem sürece hem de taşınmanın kolaylığına doğrudan etki edebiliyor. Birkaç kez yükleme işlemi yaparak gerçekleştirilen taşınma işlemleri, bazı evlerde ise tek bir yükleme sonucunda sona erdirilebiliyor. Doğru araç seçiminin bu noktada bir hayli önem taşıdığını görebilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Süreç dahilinde değerli ya da kırılabilir eşyalarınız için sigorta desteğinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle olası hatalarda ya da olumsuzluklarda ekonomik zararın telafi edilmesi mümkün hale gelir. Bu sayede taşınırken başınıza gelebilecek talihsizliklerin de önüne geçmiş olursunuz.

Fiyat Talebi

Evinizi ya da İş yerinizi taşıtmadan önce firma ile bir etkileşimde bulunabilirsiniz. Eğer web siteleri üzerinden teklif formu gönderebiliyorsanız, iletişim formu gönderebiliyorsanız ve firma size herhangi bir şekilde dönüş sağlıyorsa bu firma ile rahatlıkla iş konuşabilirsiniz. Kaliteli bir firma eğer size kaliteli bir web sitesi sunuyorsa, telefonunuzdan rahatlıkla girip hizmetlerini inceleyip kolayca arayabiliyorsanız görüşmeyi denemenizde fayda var.

Nakliyat Firması Seçimi

Nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Her sorumlu vatandaş gibi sizde imkanlarınız el verdiği doğrultuda eşyalarınızı taşıtacağınız firmayı araştırın. Günümüzde bu işlem çok basit. Eğer internet bağlantılı bir akıllı telefonunuz varsa ya da bilgisayarınız rahatlıkla bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar internette bilgi bulabilirsiniz desekte bu bilgilerin çoğu firma tarafından girilmiş sahte olumlu yorumlar olabilir. Daha da kötüsü rakip firmalar tarafından girilmiş olumsuz, karalamaya yönelik yorumlarda olabilir. Bu yüzden burada biraz da sizin deneyim ve tecrübeleriniz devreye giriyor. Umarız bizim gibi doğru firmalara denk gelirsiniz ve durduk yere keyfinizi kaçırmazsınız.

Yerel Nakliyat Hizmetleri

Ankara Bölgesinde gerçekleşecek ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri için şehiriçi nakliyata uygun araçlarımız ve asansörlerimiz hizmet vermektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine doğrudan taşıma hizmetimiz mevcuttur. Başta Çankaya, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Keçiören, Mamak, Altındağ, Polatlı ve Şereflikoçhisar başta olmak üzere tüm ilçelerine hizmet götürüyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Türkiye genelinde hizmet veren, uzun yol şartlarına uygun genellikle büyük araçlarla vermiş olduğumuz evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerini kapsamaktadır. Şehirler Arası nakliyat hem taşınanı hem de taşıyanı zorlayan bir işlem olduğu için her iki tarafında fedakarlıkları söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden önceden planlama ve randevu bu işin olmazsa olmazı. Ayrıca özel mobil uygulamalarla eşya taşıyan aracı anlık olarak izleyebilme gibi opsiyonlarda müşterilerimize sunulmaktadır.

[kkstarratings]

"asansörlü evden eve nakliyat" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.

Müşteriler Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak bir nakliyat firması isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik. Beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm zor koşullarda sizler için çalışıyoruz.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık. Dönemsel olarak ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmet hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Personel

Müşterilerimizin taleplerine ve yapılacak işin büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programlarda bir aksama olmasın.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Önceliğimiz mutlu müşteri. Her koşulda bir iş yapılabilirken, para kazanabilirken insanlar mutlu edilemeyebiliyor. Yaptığımız işlerde arkamızda iyi bir referans bırakabilmek için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki sizlerin olumlu referansları bizlere yeni müşteriler katacak.