Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hizmetlerimiz

Yeni Nesil Ev Taşıma

Evden Eve Nakliyat Ankara

Evden Eve Nakliyat Ankara temalı yeni web sitemiz kısa zamanda beğeninizi kazandı. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde sizlerden olumlu dönüşler aldık. Yoğun ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Şafak Nakliyat olarak amacımız sunduğumuz tüm hizmetlerde en iyi kaliteyi sunmak.

Uzun yıllardır şehir içi ve şehirler arası olarak evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri yapmaktayız. Başta Ankara Bölgesi olması üzere; İstanbul, Bursa, Kayseri ve Gaziantep en yoğun faaliyet gösterdiğimiz bölgelerdir. Sadece ev ve eşya taşıma değil eşya depolama ve özel taşıma hizmetleri de sunmaktayız.

Nakliyat sektöründe bize ayrılan dilimin hakkını vermeye ve referanslarımız arasında mutlu müşteriler bırakmaya çalışıyoruz. Başlamış olduğumuz her yeni iş, geçmişteki pozitif müşteri deneyimlerimizden gelmektedir. İşimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden taşıma esnasında gerçekleşebilecek tüm durumlar için birer personel istihdam ediyoruz.

Demontaj/Montaj

Eşyalarınızın kısa sürede demontaj işlemi ile ayrılarak daha kolay bir şekilde taşınabilecek hale getirilecektir. Bu işlem için mobilya konusunda alanında uzman bir personel gerekli işlemleri uygulayacaktır. Aynı şekilde elektrik ve tesisat içinde konusunda deneyimli personellerimiz ilgili işlemleri yapacaklardır. Sökülen, ayrılan parçalar güvenli bir şekilde paketlenerek araca ulaştırılır. Bu parçalar hedef adrese ulaştıktan sonra aynı yöntemle kurulur ve birleştirirler.

Evden Eve Nakliyat aramanız, gelişen teknoloji ile daha da kolay bir hale gelmiştir. Basit bir senaryoya göre Elif Hanım taşınmaya karar verdi. İnternet üzerinden yaşamak istediği yeni alan için araştırmalarını yaptı ve evini buldu. İkinci aşamada taşınma durumu söz konusudur. Ev bulma aşamasındaki gibi bu kez de bir taşıma firması bulması gerekiyor. Akıllı telefonunu çıkardı ve her hangi bir arama motoru üzerinden “evden eve nakliyat ankara” yazdı ve sorguladı. Onlarca sayfa açıldı ve bunları incelemeye başladı.

Elif Hanım’ın karar vermesinde önemli olabilecek etkenler nelerdir onlara bakalım isterseniz. Firmanın kaliteli bir web sitesi var mı, firmanın araçları site üzerinde paylaşılıyor mu, firmanın referans işleri var mı, firma sigortalı taşıma hizmetleri sunuyor mu, firma eşyaları iyi bir şekilde taşınmaya hazır hale getirebiliyor mu, diğer insanların yorumları vb. yüzlerce soru…

Bu işlem nereden baksanız bir kaç gün sürebilir. İşte teknoloji ile insanlar bize bu kadar yaklaştı. Yoksa Elif Hanım ne yapacaktı, Demetevler civarında araç parkına gelerek rastgele bir firma ile taşınma işini çözdürmeye çalışacaktı. Şans faktörü devreye girecekti. Yani hiç bir ön bilgisi olmadan iyi ve ya kötü bir deneyim edinecekti.

Günümüzde ise İşler Daha Kolay;

Kurumsal bir firma daha sitesine girerken kendisini belli eder. Eğer her şey son kullanıcı için yani sizler için tasarlanmışsa o firmadan hizmet de alınabileceği sonucuna ulaşmanız kolay olacaktır. Bunun aksi durum nedir; firmanın sitesine girersiniz ancak telefonunuzda çalışmıyordur, site yüklenemiyor, aradığınız bilgiye erişemiyorsunuz, belki engelli bir bireysiniz ve bu konuda sizi destekleyici bir girişim söz konusu değil… Buna benzer bir sürü olumsuz durum.

Evden Eve Nakliyat sadece eşya taşımaktan oluşmuyor. Öncelikle karşılıklı güven oluşması gerekiyor. İnsanlar bizlere eşyalarını emanet ediyor ve bizden üst düzey bir ilgi alaka bekliyorlar. Bu durumda firma olarak yapmanız gereken elinizden gelen hizmetin en iyisini sunmak. Şafak Nakliyat olarak amacımız müşterilerimiz daha web sitemize girmişken bizimle çalışmak konusunda bir fikir edinebilsin. İşimizi ne kadar ciddiye aldığımızı görebilsinler.

Evden Eve Nakliyat Ankara Sihirli Aramanız

Bize bu sorgu ile ulaşan tüm müşterilerimiz için elimizden geldiğince uygun ve cazip fırsatlar sunmaya çalışıyoruz. Sizde ayrıcalıklı müşterilerimizden biri olmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeni Şafak Nakliyat Web Sitesi

"evden eve nakliyat ankara" müşterilerimizin dijital dünyadaki sihirli sözcüğü haline gelmiştir.

İnsanlar Ne İster

Cüzdan dostu, kendilerini fiyat ve performans konusunda yormayacak firma isterler. Fiyatlarımız diğer firmalarla kıyaslandığından ortalamayı yakalamaktadır. Asla pahalı ve insanları ek masraflara sokan bir firma olarak bilinmedik.

Ücretsiz Karton Kutu

Müşterilerimizin tedarik etmekte zorlandıkları durumlarda onlara karton kutu desteği sağlayarak eşyalarını istedikleri gibi paketlemelerine olanak sağladık.

Personel

Müşterilerimizin taleplerinin büyüklüğüne bağlı olarak personel tedariki sağlıyoruz ki müşterilerimizin kendilerine göre yapmış oldukları programda bir aksamaya yol açmayalım.

Çalışma Günleri

Doğrusunu söylemek gerekirse sürekli çalışıyoruz. Çünkü öncelikli olan sizin uygunluğunuz bu yüzden bu konuda sizlere bağlıyız. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve bir taşınma planı oluşturabilirsiniz.