Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

ankara evden eve nakliyat referansları

Ankara Şafak Nakliyat,evden eve nakliyat, ofis nakliyesi ve kurumsal taşımacılıkalanlarında özverili faaliyetleri nedeniyle ciddi referanslar edinmiştir.

Kuruluşumuzdan beri sürekli olarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz değer sebebiyle oluşmuş güçlü bir referans ağımız bulunmaktadır.

Evden eve taşımacılık, kurumsal nakliye veya büro nakliyesi ihtiyacında Şafak Nakliyatı tercih eden müşterilerimize, firmamıza güvenmeleri nedeniyle teşekürlerimizi sunarız. Onların firmamıza olan güvenleri, üstün ve kaliteli hizmetlerimize sebep oluşturma ve kurumsal kalite anlayışımızı daha üstün bir konuma getirme çabamız adına ciddi oranda bir güç kaynağı ve teşvik unsuru olmuştur.


Referanslarımızdan Örnekler;


ankara evden eve nakliyat


 • Ekspertiz

  ekspertiz

  Evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, kurumsal taşıma gibi tüm nakliye işlemlerinizde Şafak Nakliyat, alanında uzman eksperleriyle taşıma mahalindeinceleme yapar. Eksperlerimiz, ev eşyalarınız veya büro eşyalarınızı taşıma koşullarıyla birlikte inceleyerek doğru fiyatlandırma sunar.

  Devamı »

 • Nakliyat Sigortası

  nakliyat sigortası

  Şafak evden eve nakliyat olarak bizimle yapacağınız tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına altınır. Hasarsız bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi konusunda tedbir adına gerekli tüm koşullar yerine getirilse de, her türlü riski minimize etmeyi Şafak Nakliyat ilke edinmiştir.

  Devamı »

 • Ambalaj ve Paketleme

  paketleme

  Paketleme, evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli aşamalardandır. Şafak Nakliyat tarafından görevlendirilen bu alanda uzman personel, eşyalarınızın darbeler ve taşıma sırasında yaşanabilecek olan sarsıntılara dayanmalarını sağlayacak, mukavemetli malzemeler kullanmaktadır.

  Devamı »

 • Demonte ve Montaj

  demonte ve montaj

  Tüm mobilyalar, uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edilerek sökülür, yeni evinizde belirlediğiniz konumlarına istediğiniz şekilde yerleştirilerek monte edilir ve kurulumları tamamlanır. Mobilyacılarımız deneyim ve ustalıkları ile alanlarında uzmandırlar.

  Devamı »