Ankara Şafak Nakliyat Firma Hizmetleri

Şafak Nakliyat'ın kurulduğu günden beri kendine ait araçları ve ekipmanlarıyla güçlü kurumsal altyapısı ve sektörün gerektirdiği yeterliliklere tam sahip olarak sunduğu ana hizmet, evden eve nakliyat hizmetidir.

Şafak Nakliyat, Evden Eve Nakliye ve Ofis Taşıma Sektöründe Güçlü ve Kurumsal Altyapısıyla Müşteri Memnuniyeti Perspektifinde Hizmetler Sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat ve diğer Nakliyat hizmetlerimiz kapsamında, eşyalarınızın taşınma sırasında hasar almaması konusuna sizler gibi olmasa da ciddi oranda önem vermekteyiz.

Şafak Nakliyat, evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe uzmanlık, tecrübe ve hizmet kalitesiyle öncü firmalar arasında yerini almmış bulunmaktadır ve hizmet akışı içerisinde tüm fonksiyon ve gereksinimlere bu doğrultuda ciddiyetle önem vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

ankara evden eve nakliyat

Şafak Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetleri bünyesinde bulunan faaliyet içeriği kapsamında sizlere herhangi bir şekilde iş bırakmayacak ve eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlayarak evinizde bulunan eşyaların tamamını bulunduğu konumlarından bir başka konuma sorunsuz bir şekilde taşıyacaktır.

Şafak Nakliyat yetkililerimizle iletişiminizde ön görüşme yapılması sonrası, sizden uygun bir gün ve saat için randevu talep edilerek belirttiğiniz bu tarihte adresinize eksper elemanımız görevlendirilir. Eksper elemanımız tarafından eşyalarınız ve çevresel taşıma şartları yerinde incelendikten sonra fiyat belirlenir.
Eksper personelimizle karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda sözleşmeye yetkili eksperimizle aranızda taşıma sözleşmesi yapılır ve taşıma planlaması belirlenir. Taşıma planlaması kapsamında belirtilen gün ve saatte, araç ve elemanlarımız adresine gelir ve taşınma işlemlerinizi gerçekleştirir. » devamı

Diğer Hizmetlerimiz;


ofis taşıma

Ofis Taşıma

Uzun bir zamandır ofis taşıma sektöründe büyük bir titizlik ile gösterdiği hizmet anlayışı ile müşterimize yüksek kalitede bir hizmet vermekten Onur duymaktayız.

Ankara'da önde gelen ofis taşıma firması olan Şafak nakliyat olarak, profesyonel kadrosu, kapsamlı araç filosu ve yüksek kalitede ambalaj malzemeleriyle yapılan paketleme hizmetimizle birlikte kayda değer çalışmalara imza attığımız ofis taşıma alanında müşterilerimizin beklentilerine tam anlamıyla cevap vermekteyiz.


şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara'dan Türkiye'deki her hangi bir şehre ya da her hangi bir şehirden yine Ankara'ya evinizi,büronuzu veya herhangi bir eşya ile yükünüzü taşıma ihtiyacınız bulunduğunda Hanedan Nakliyat'ın, profesyonel şehirler arası nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Hanedan Nakliyat, güçlü kurumsal yapısı, sağlam altyapısı ve olanakları ile kapalı ve çelik kasalı araçlarıyla, şehirler arası nakliyat sektöründe ön planda olan bir firmalardandır.


şehir içi nakliye

Şehir İçi Nakliye

Ankara'da gerek Anadolu yakasında ve gerekse Avrupa yakasında herhangi bir semtte, komple ya da parsiyel nakliye ihtiyacınız olduğunda, firmamızı arayabilir, şehir içi nakliye hizmetlerimizden profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Hanedan Nakliyat, şehir içi nakliye ve taşımacılık hizmetlerinde kullanılma amaçlı, farklı büyüklüklerde açık ve kapalı kasalı kamyon ve kamyonetlerıyla hizmet vermektedir. İstendiği taktirde araçlarımızda personel ve taşıyıcı eleman görevlendirilmesi de yapılmaktadır.
Firmamız, ihtiyaç duyulacak tüm ekipmana da yeterince sahip bulunduğundan bu alandaki ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümler sunabilmektedir.


asansörlü nakliye

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü nakliye, özellikle bina asansörünün bulunmadığı ya da kullanılmadığı yüksek katlı binalarda eşya taşımada faydası her yönüyle kanıtlanmış bir taşıma sistemidir.

Günmüz şartlarını iyi bilen ve çağımızın teknolojisini yakinen takip eden Hanedan Nakliyat, uzun zamanların getirdiği uzmanlık ve tecrübeyi, bu özelliğiyle kombine ettiği için, müşterilerine sorunsuz ve profesyonel eşya ve ev taşıma hizmeti sunmaktadır.


fuar ve stand taşımacılığı

Fuar ve Stant Taşımacılığı

Ankara içerisinde veya büyükşehirlerde, herhangi bir fuara katılmanız durumunda, fuar malzemelerinizin ya da standlarınızın taşınması için Hanedan Nakliyat'tan tüm aşamalarıyla fuar ve stand hizmeti alabilirsiniz.

Arzu ederseniz tüm aşamalarıyla beraber fuar standlarınızın demonte ve monteleri de firmamızın deneyimli ve bu alanda uzman personeli tarafından yapılabilmektedir.
Fuar zamanının planlı, önceden belli bir zaman diliminde ve sınırlı bir zamanda olması sebebiyle, herhangi bir şekilde aksaklığa meydan bırakmadan kurulum, nakliye ve montaj işlemlerinin kusursuz bir şekilde yapılması Hanedan Nakliyat'ın garantisi altındadır.


eşya depolama

Eşya Depolama

Komple ev eşyalarınızı, bir kısım parça eşyanızı veya yurt dışına ya da şehir dışına belirli bir süreliğine seyahatleriniz gibi durumlarda belirli eşyalarınızı ya da otomobilinizi belli ya da belirsiz bir süreliğine firmamıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz

Eşya türlerine göre belirlenen malzemelerle ambalaj ve paketleme işlemleri yapılan bu eşyalarınız, alt yapıları eşya depolama amacıyla düzenlenmiş ve korunaklı depolarımızda 7 gün 24 saat güvenle muhafaza altına alınmaktadır.


 • Ekspertiz

  ekspertiz

  Evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, kurumsal taşıma gibi tüm nakliye işlemlerinizde Şafak Nakliyat, alanında uzman eksperleriyle taşıma mahalindeinceleme yapar. Eksperlerimiz, ev eşyalarınız veya büro eşyalarınızı taşıma koşullarıyla birlikte inceleyerek doğru fiyatlandırma sunar.

  Devamı »

 • Nakliyat Sigortası

  nakliyat sigortası

  Şafak evden eve nakliyat olarak bizimle yapacağınız tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına altınır. Hasarsız bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi konusunda tedbir adına gerekli tüm koşullar yerine getirilse de, her türlü riski minimize etmeyi Şafak Nakliyat ilke edinmiştir.

  Devamı »

 • Ambalaj ve Paketleme

  paketleme

  Paketleme, evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli aşamalardandır. Şafak Nakliyat tarafından görevlendirilen bu alanda uzman personel, eşyalarınızın darbeler ve taşıma sırasında yaşanabilecek olan sarsıntılara dayanmalarını sağlayacak, mukavemetli malzemeler kullanmaktadır.

  Devamı »

 • Demonte ve Montaj

  demonte ve montaj

  Tüm mobilyalar, uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edilerek sökülür, yeni evinizde belirlediğiniz konumlarına istediğiniz şekilde yerleştirilerek monte edilir ve kurulumları tamamlanır. Mobilyacılarımız deneyim ve ustalıkları ile alanlarında uzmandırlar.

  Devamı »