Ankara Şafak Nakliyat Firma Profili

ankara şafak nakliyat

Şafak Nakliyat, geniş araç filosu ve uzman eleman kadrosu ile evden eve nakliyat, ofis nakliyesi, kurumsal taşımacılık, parsiyel ve komple eşya taşımada Ankara merkezli hizmet sunan ve Ankara'nın nakliyat sektöründe güven veren öncü kuruluşlarındandır.

Ankara'da kurulmuş ve Ankara merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, taşımacılık konusunda her ihtiyaca cevap veren yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.

Firmamız "kaliteli hizmet anlayışı"ndan asla ödün vermeden, tüm Türkiye'de sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Firma referanslarımızı incelediğinizde, bu müşteri memnuniyetine tescil niteliği taşıyan örnekleri görebilirsiniz.

Firmamızın sunduğu sigortalı ve marangozlu bu kaliteli hizmet çerçevesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşıma ile ofis nakliyesi ücretleri, aynı kalitede hizmet veren rakip firmalara oranla oldukça ekonomik ve her müşterimizin karşılayabileceği orandadır.

Şafak Nakliyat, evden eve nakliye hizmetleri bünyesinde paketleme ve kolileme, eşya toplama söküm (demonte) ve kurulum (montaj) hizmetlerini de profesyonel elemanlarıyla müşterilerine sağlamakta, konusunda uzman bir evden eve taşıma firması arayışında olan kişilere doğru adres olabilme niteliğindedir.


 • Ekspertiz

  ekspertiz

  Evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, kurumsal taşıma gibi tüm nakliye işlemlerinizde Şafak Nakliyat, alanında uzman eksperleriyle taşıma mahalindeinceleme yapar. Eksperlerimiz, ev eşyalarınız veya büro eşyalarınızı taşıma koşullarıyla birlikte inceleyerek doğru fiyatlandırma sunar.

  Devamı »

 • Nakliyat Sigortası

  nakliyat sigortası

  Şafak evden eve nakliyat olarak bizimle yapacağınız tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına altınır. Hasarsız bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi konusunda tedbir adına gerekli tüm koşullar yerine getirilse de, her türlü riski minimize etmeyi Şafak Nakliyat ilke edinmiştir.

  Devamı »

 • Ambalaj ve Paketleme

  paketleme

  Paketleme, evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli aşamalardandır. Şafak Nakliyat tarafından görevlendirilen bu alanda uzman personel, eşyalarınızın darbeler ve taşıma sırasında yaşanabilecek olan sarsıntılara dayanmalarını sağlayacak, mukavemetli malzemeler kullanmaktadır.

  Devamı »

 • Demonte ve Montaj

  demonte ve montaj

  Tüm mobilyalar, uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edilerek sökülür, yeni evinizde belirlediğiniz konumlarına istediğiniz şekilde yerleştirilerek monte edilir ve kurulumları tamamlanır. Mobilyacılarımız deneyim ve ustalıkları ile alanlarında uzmandırlar.

  Devamı »