Ankara Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyat

Şafak Nakliyat'ın kurulduğu günden beri kendine ait araçları ve ekipmanlarıyla güçlü kurumsal altyapısı ve sektörün gerektirdiği yeterliliklere tam sahip olarak sunduğu ana hizmet, evden eve nakliyat hizmetidir.

Şafak Nakliyat,evden eve nakliyat hizmetleri bünyesinde bulunan faaliyet içeriği kapsamında sizlere herhangi bir şekilde iş bırakmayacak ve eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlayarak evinizde bulunan eşyaların tamamını bulunduğu konumlarından bir başka konuma sorunsuz bir şekilde taşıyacaktır.

Şafak Nakliyat yetkililerimizle iletişiminizde ön görüşme yapılması sonrası, sizden uygun bir gün ve saat için randevu talep edilerek belirttiğiniz bu tarihte adresinize eksper elemanımız görevlendirilir. Eksper elemanımız tarafından eşyalarınız ve çevresel taşıma şartları yerinde incelendikten sonra fiyat belirlenir.
Eksper personelimizle karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda sözleşmeye yetkili eksperimizle aranızda taşıma sözleşmesi yapılır ve taşıma planlaması belirlenir. Taşıma planlaması kapsamında belirtilen gün ve saatte, araç ve elemanlarımız adresine gelir ve taşınma işlemlerinizi gerçekleştirir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamı;


Ekspertiz Hizmetleri» Ekspertiz:

Firma yetkililerimizle iletişiminizde ön görüşme yapılması sonrası, sizden uygun bir gün ve saat için randevu talep edilerek belirttiğiniz bu tarihte adresinize eksper elemanımız görevlendirilir. Eksper elemanımız tarafından eşyalarınız ve çevresel taşıma şartları yerinde incelendikten sonra fiyat belirlenir. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.


Montaj ve Demontaj İşlemleri
» Demonte ve Montaj İşlemi:

Evden eve nakliyat işlemleri esnasında maksimum eşya güvenliğini sağlayabilmek için, mobilyalar ve beyaz eşyalar deneyimli ve uzman personelimiz tarafından yerinde demonte edilerek sökülür ve yeni adreslerinde de tekrar montaljanarak kurulumları yapılır.


Nakliyat Sigortası
» Evden Eve Nakliye Sigortası:

Olağan dışı, istenilmeyen ve olumsuz bir durumda eşyalarınızın evden eve nakliye aşamalarının herhangi birinde tüm önleyici tedbirlerimize, uzmanlığımıza ve dikkatimize rağmen yine de hasar görebilme olasılığına karşı, Şafak Nakliyat'ın evden eve nakliyat sigortası hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Nakliyat sigortası poliçesi, mecburi bir işlem olmadığı için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda küçük bir ücret karşılığında hazırlanır.

Firmamız, herhangi bir hasar durumunda müşterilerini mağdur etmeme adına bu hasarı karşılamaktadır. Ancak yine de müşterilerilerimizden gelen talep doğrultusunda ek bir işlem olarak poliçe hazırlanabilmektedir.