Ankara Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyat araçları

Türkiye'nin başkenti Ankara binlerce öğrenci, asker, memur ve uluslararası çalışana ev sahipliği yapmaktadır. İnsanoğlunun vaz geçilmez ihtiyacı olan bir yerden bir yere taşınma ve bu taşınma sırasında sahip olduğu eşyaları da taşıması onu diğer canlılardan ayıran en büyük özelliklerden birisidir. Ev taşımak, eşyaları paketlemek, nakliyat aracına yüklemek bunların hepsi hassas süreçlerden oluşmaktadır. Şafak Nakliyat olarak biz eşyalarınıza verdiğiniz önemin farkında olarak onları en güvenli şekilde Ankaraya taşımaya çalışıyoruz, ya da Ankara'nın içinde herhangi bir semtten başka bir semte taşıyoruz.

Ankara'nın neresine giderseniz gidin, neresine taşınırsanız taşının kendinizi hep merkezde hissedersiniz. Bunun nedeni kimi zaman başkentte yaşıyor olmaktır, kimi zaman Türkiye'nin ve dünyanın bir çok yerinden farklı insanla içiçe olmaktandır. Şafak Nakliyat, lokasyon olarak Ankara - Yenimahalle - Demetevlerde bulunmaktadır. Bize telefonla ulaşabilirsiniz günün her saati 0538 681 30 28 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Eğer bir internet bağlantılı cihazınız varsa Google'a "Ankara Evden Eve Nakliyat" yazmanız ve oradan www.safaknakliyat.com a tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer akıllı cep telefonunuzdan sitemizi ziyaret etmişseniz şanslısınız ki doğrudan bizi arayabiliyorsunuz.

Eşya taşımak oldukça zahmetli ve hassas bir iş o yüzden bir yerden sonra bizde teknolojiye yenik düşüyoruz ve devreye Asansörleri sokuyoruz. Asansörlü Taşıma deyince hemen akla Silah İcat Oldu Mertlik Bozuldu sözü geliyordur. Eskiden neredeyse tüm gününüz eşya taşımakla geçerken bugün bir kaç saatte Asansörlü Taşıma sistemi ile eşyalarınızı evinize aktarıyoruz ve günün kalan kısmında siz yerleşme işleminizi tamamlıyorsunuz. Sahip olduğumuz tüm imkan ve olanakları sizler için seferber etmeye çalışıyoruz. Ev taşımadan önce Şafak Nakliyatı aramakta fayda var.

Şafak Nakliyat ailesi olarak sizi Kuğulu Parka götüremeyiz, Ankara Kalesine çıkaramayız, Tunalı Hilmi'ye götüremeyiz, Dikmen Vadisine götüremeyiz buralardan başka daha o kadar çok yer var ki gezilip görülmesi gereken bu kısmı ailenize, arkadaşlarınıza bıraktık. Biz sizi Ankara'ya yerleştirelim yeni hayatınızın başlangıcını yapalım gezip görme kısmının tadını siz çıkarın.

Unutmayın bizi bulacağınız ilk adres Google, Yahoo, Bing ve sihirli kelimeler "Ankara Evden Eve Nakliyat" tabi buradan sonra dikkat etmeniz gereken nokta Şafak Nakliyat olması. Referanslarımız müşterilerimizdir ve aldığımız her ikinci üçüncü Nakliyat işinden birisi bir önceki müşterimizin memnuniyetidir. Sizide bu müşteriler arasında görmek isteriz.
 • Ekspertiz

  ekspertiz

  Evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, kurumsal taşıma gibi tüm nakliye işlemlerinizde Şafak Nakliyat, alanında uzman eksperleriyle taşıma mahalindeinceleme yapar. Eksperlerimiz, ev eşyalarınız veya büro eşyalarınızı taşıma koşullarıyla birlikte inceleyerek doğru fiyatlandırma sunar.

  Devamı »

 • Nakliyat Sigortası

  nakliyat sigortası

  Şafak evden eve nakliyat olarak bizimle yapacağınız tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına altınır. Hasarsız bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi konusunda tedbir adına gerekli tüm koşullar yerine getirilse de, her türlü riski minimize etmeyi Şafak Nakliyat ilke edinmiştir.

  Devamı »

 • Ambalaj ve Paketleme

  paketleme

  Paketleme, evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli aşamalardandır. Şafak Nakliyat tarafından görevlendirilen bu alanda uzman personel, eşyalarınızın darbeler ve taşıma sırasında yaşanabilecek olan sarsıntılara dayanmalarını sağlayacak, mukavemetli malzemeler kullanmaktadır.

  Devamı »

 • Demonte ve Montaj

  demonte ve montaj

  Tüm mobilyalar, uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edilerek sökülür, yeni evinizde belirlediğiniz konumlarına istediğiniz şekilde yerleştirilerek monte edilir ve kurulumları tamamlanır. Mobilyacılarımız deneyim ve ustalıkları ile alanlarında uzmandırlar.

  Devamı »