Evden Eve Nakliyat Araçları

ankara evden eve nakliyataraçları

Şafak Nakliyat Firma Araçları, Evden Eve Nakliyat ve Eşya taşıma için özel olarak imal edilmiş, sarsıntı önleyici süspansiyon sistemine sahip bulunan, iç dizaynı mobilya ve halı kaplamalı kapalı ve çelik kasalı, özel dizayn araçlardır. Asansör araçlarımız dahil, filomuzda bulunan tüm nakliyat ve ekspertiz araçları kurumsal altyapımıza aittir.

Ankara'da kurulmuş ve Ankara merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, taşımacılık konusunda her ihtiyaca cevap veren yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.

Şafak Nakliyat'a ait araçların bakımları ve kontrolleri periyodik olarak ve aksatmadan yapılmakta, bu sayede yolda kalma veya arızalanma suretiyle müşterilerilerimizin mağduriyetlerinin mümkün olduğunca önüne geçilmektedir.Şafak Nakliyat Araçları

şafak nakliyat araçları - 1 şafak nakliyat araçları - 2
şafak nakliyat araçları - 1 şafak nakliyat araçları - 2
şafak nakliyat araçları - 1 şafak nakliyat araçları - 2


 • Ekspertiz

  ekspertiz

  Evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, kurumsal taşıma gibi tüm nakliye işlemlerinizde Şafak Nakliyat, alanında uzman eksperleriyle taşıma mahalindeinceleme yapar. Eksperlerimiz, ev eşyalarınız veya büro eşyalarınızı taşıma koşullarıyla birlikte inceleyerek doğru fiyatlandırma sunar.

  Devamı »

 • Nakliyat Sigortası

  nakliyat sigortası

  Şafak evden eve nakliyat olarak bizimle yapacağınız tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına altınır. Hasarsız bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi konusunda tedbir adına gerekli tüm koşullar yerine getirilse de, her türlü riski minimize etmeyi Şafak Nakliyat ilke edinmiştir.

  Devamı »

 • Ambalaj ve Paketleme

  paketleme

  Paketleme, evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli aşamalardandır. Şafak Nakliyat tarafından görevlendirilen bu alanda uzman personel, eşyalarınızın darbeler ve taşıma sırasında yaşanabilecek olan sarsıntılara dayanmalarını sağlayacak, mukavemetli malzemeler kullanmaktadır.

  Devamı »

 • Demonte ve Montaj

  demonte ve montaj

  Tüm mobilyalar, uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edilerek sökülür, yeni evinizde belirlediğiniz konumlarına istediğiniz şekilde yerleştirilerek monte edilir ve kurulumları tamamlanır. Mobilyacılarımız deneyim ve ustalıkları ile alanlarında uzmandırlar.

  Devamı »